Rozvrh tréninků - dospělí

Tréninky dětí

Sezóna: 11. září 2017 - 29. června 2018

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
6:45-7:45   Nábor a začátečníci  Nábor a začátečníci  Nábor a začátečníci   
12:00-13:00    Nábor a začátečníci Nábor a začátečníci Nábor a začátečníci  
18:00-18:55  Nábor a začátečníci Jo Nábor Bokken Nábor
19:00-19:55  Pokročilí  Nábor Začátečníci  Nábor Začátečníci 
20:00-20:55    Začátečníci     Schůze
(společné posezení)

Po telefonické dohodě je možné naplánovat individuální cvičení. Lekce vede pan Bohumil Vaněk, tel. 604 272 130.

Struktura hodin

Lekce jsou rozděleny podle náročnosti (18 lekcí týdně) a druhu cvičeni (5). Cvičení probíhají ráno, v poledne a večer. Lekce je možné kombinovat. Rozvrh lekcí vyhovuje především těm, kteří chtějí cvičit často a dlouhodobě. Je možné navštívit všech 18 lekcí týdně, ale nikdo to zatím nedokázal :-(.
Čeká to na Vás, zkuste to.

Druhy lekcí:

Nábor

Lekce je věnována studiu základních prvků, na kterých je postaveno Aikido (motorika a koordinace pohybů, rozvoj vlastní stability a rovnováhy, základní pádové techniky, základní obranné techniky, principy cvičení, uvolnění vlastního těla, ..) / 11 lekcí týdně.

Minimálně tři měsíce od začátku s Aikido nedoporučujeme navštěvovat ostatní druhy lekcí (začátečníci, pokročilí, jo, bokken).

Začátečníci

Rozvoj výše jmenovaných základů s tím, že se staví již na určité zkušenosti, cvičení náročnějších technik v náročnějších situacích, koncentrace, meditace, … / 10 lekcí týdně.

Pokročilí

Nejnáročnější lekce, vychází ze zvládnuti pohybů, znalost všech útoků (= schopnost provést útok technicky a efektivně), schopnost bezpečně padat, sebeobrana proti zbraním a více útočníkům / 1 lekce týdně a pouze od 3. kyu.

Jo

Cvičení s tyčí (128cm) / 1 lekce týdně, docházejte minimálně až po pěti měsících po začátku s Aikido.

Bokken

Cvičení s japonským dřevěným mečem, principy ken – jutsu / 1 lekce týdně, docházejte minimálně až pěti měsících po začátku s Aikido.